Seminář pro ženy

Termín dalšího semináře je 13.5. 2017
 
 
 
 

My ženy se snažíme správně  fungovat ve společnosti, starat se o děti, partnera. Ale uvnitř nám něco chybí. Máme pocit, že nejsme naplněny. Říkáme si, čím to je, když děláme vše správně. A přesto cítíme uvnitř prázdnotu. Snažíme se být, co nejlepší, ale používáme k tomu nesprávné příklady. Žijeme ve společnosti, která je řízena mužskou energií. Aktivní, dominující, vítězící pomocí síly. Pokud to přijmeme a chováme se podle stejného vzorce, jsme frustrované a ztrácíme se sami sobě.

Nastal čas, kdy je třeba vytvořit rovnováhu v mužském a ženském principu. Ale většina žen už neví, jak se znovu spojit se svojí vlastní silou. Nedokáží vnímat esenci ženství ve svém nitru.

Pojďme tedy společně objevovat sílu ženství. Najdeme v sobě opět krásu, harmonii a pocit přijetí. Poznáme, že můžeme uspět, i když budeme projevovat ženské energie. Jemnost, citlivost, dávání a něhu. Tento způsob jsme si konečně zvolily pro tento život.

                            Posvátné ženství

Prožitkový seminář je naplněn tancem, meditací, vizualizací a tvořením. Zažijete krásu a mocnou sílu ženského kruhu. Vyléčíte si svá stará zranění. Objevíte sami sebe a svůj úkol. Posílíte své sebevědomí. Změníte sebe a svůj život. Zvýšíte tím ženskou energii na planetě a tím přispějete k rovnovováze.

 

Přihlášky na mail: antael@email.cz, počet míst omezen

                    nebo : Simona Juračková     721 717 175